SK
CZ EN
Prehrať video

Kvalitu našich služieb je vidieť za každých okolností

Aktuality

Ako sme na tom na Slovensku 31.8.2021

Ako sme na tom na Slovensku

Ako sme na tom na Slovensku

Zistiť viac

Čo robíme

Sme významným dodávateľ komplexných upratovacích a ďalších doplnkových služieb pre priemyselné prevádzky, kancelárie, administratívne budovy, školy nemocnice, banky alebo hotely a ďalšie inštitúcie.

Okrem kompletnej úlohy sa zaoberáme aj celým radom ďalších činností. Od komplexnej správy budov (facility management) až po bezpečnostné služby.

Zistiť viac
ico

Služby poskytujeme po celej ČR a v priľahlých pohraničných priemyselných oblastiach Žiliny a Považia na území Slovenska.

ico

Všetky práce vykonávame výhradne v dobe, ktorá vyhovuje zákazníkom . Nenarušujeme tak bežnú pracovnú prevádzku - na rozdiel od našich konkurentov.

ico

Naše základné hodnoty sú: dôvera, spoľahlivosť a kvalita . Kráčame v ústrety Vašim potrebám.

O nás

Kvalitu našich služieb je za každých okolností vidieť, aj preto väčšina našich nových zákazníkov prichádza na základe odporúčania tých súčasných.

Ponúkame absolútne individuálny prístup a dbáme o maximálnu spokojnosť našich klientov, vďaka čomu máme veľké množstvo referencií.

Vďaka našim najmodernejším technológiám ponúkame vysokú kvalitu a maximálnu pridanú hodnotu.

Zistiť viac

Náhradné plnenie

Zabezpečíme náhradné plnenie pre firmy, ktoré nezamestnávajú či z dôvodu charakteru práce nemôžu zamestnávať potrebný počet osôb so zdravotným postihnutím podľa zákona o zamestnanosti.

Zistiť viac
ico

Novinky

31. 8. 2021 Ako sme na tom na Slovensku

Zistiť viac
ico

Kariéra

Aktuálne hľadáme manažérske i robotnícke profesie pre celú ČR. Radi Vás uvítame do nášho tímu.

Zistiť viac